Menu Zamknij

BROADLINK RM4 PRO

140,00 

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: BL001 Kategoria: Tagi: , , , ,

PILOT UNIWERSALNY BROADLINK RM4 PRO WIFI RF IR

broadlink rm4 pro

Uniwersalny pilot Broadlink RM4 Pro pozwala na sterowanie urządzeniami w Twoim domu za pomocą fal radiowych 433/315 MHz lub IR.  Dzięki łatwej kontroli za pomocą aplikacji możesz sterować telewizorem, światłem, roletami, klimatyzacją czy urządzeniami audio nawet poza domem. Jest kompatybilny z asystentami głosowymi Alexa oraz Google. Jego kompaktowy rozmiar pozwala na umieszczenie go w dowolnym miejscu, a stylowy, nowoczesny i minimalistyczny design będzie pasował do każdego wnętrza.

broadlink rm4 pro

Oprócz zdalnego włączania i wyłączania urządzeń, przy użyciu pilota możesz również ustawić timer dostosowany do Twojego trybu życia, by zapewnić sobie wygodę na najwyższym poziomie. Dodatkowo urządzenie posiada możliwość tworzenia tzw. scen, by za pomocą jednego kliknięcia uruchomić wiele urządzeń jednocześnie.

Jeśli jesteś nieobecny w domu, możesz włączać i wyłączać urządzenia za pomocą aplikacji, według Twoich potrzeb. Dzięki aplikacji możesz również sprawdzić, czy wybrane urządzenie jest włączone lub nie. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym.

Ponadto istnieje możliwość, by dokupić dodatkowy czujnik wilgoci i temperatury, którego użycie, umożliwia pomiar temperatury oraz wilgotności w Twoim domu, pozwala odczytać dostarczone dane, a nawet zaprogramować reakcję na zbyt wysoką temperaturę lub zbyt niską wilgotność powietrza.

broadlink rm4 pro

Broadlink RM 4 Pro to ulepszony i wzmocniony następca niezwykle popularnego RM3 Pro. Oprócz ulepszenia i dodania podstawowych funkcji w RM4 Pro zastosowano również nowszy design, który znacznie lepiej wpisuje się najnowsze trendy. Dodatkowo w RM4 Pro istnieje możliwość podłączenia czujnika temperatury i wilgoci, by dać Ci jeszcze więcej możliwości.

Poprzez zastosowanie w pilocie fal radiowych RF 433/315 MHz urządzenie sprawdzi się nawet przy większych powierzchniach, a wiązka IR działa w zasięgu od 8 do nawet 15 metrów.

Specyfikacja:

Sterowanie: Poprzez Wi-Fi

Nadajnik radiowy: 433MHz (Europa)

Nadajnik podczerwieni: 360°

Wsparcie Wi-Fi: 2.4GHz 802.11 b/g/n

Obsługiwane systemy: Android i iOS

Sterowanie: Smartfon lub tablet

Harmonogram: Zaprogramowane własne profile

Możliwość tworzenia własnych scen

Napięcie zasilania: 5V

Kompatybilny z Google Home

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BROADLINK RM4 PRO”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 5 = 2