Menu Zamknij
o nas kristronik sklep elektroniczny

DANE FIRMY:

KRISTRONIK LTD SP. Z O.O. O. W POLSCE

WĄSKA 4/2, 15-481 BIAŁYSTOK
NIP:2030001057
REGON:385958331

ING BANK
98105019531000009032214711

Kristronik to miejsce, w którym całkowicie zmienisz swój dom i sprawisz, że będzie jeszcze bardziej funkcjonalny. Dostępne w naszym sklepie urządzenia typu smart home z łatwością poprawią komfort Twojego życia codziennego. Oferta sklepu obejmuje całą gamę urządzeń stworzonych z myślą o inteligentnych domach. Jeżeli poszukujesz niezawodnych szklanych gniazdek, dotykowych włączników światła, przełączników, żarówek, kamer oraz czujników nie mogłeś lepiej trafić.

Wszystkimi naszymi urządzeniami możesz sterować za pomocą smartfona, dzięki czemu nie musisz przebywać w domu, by je włączyć. Stale pracujemy ofertą dostępnych produktów i robimy wszystko, by spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy rynkowe. Staramy się wyszukiwać wszystkie nowości, które przydadzą się w inteligentnych domach. Oprócz niewielkich urządzeń oraz niezbędnych instalacji, sprzedajemy również sprzęty o dużo większych możliwościach. Najlepszym przykładem są samojeżdżące roboty sprzątające, które w mgnieniu oka odkurzą każdą powierzchnię.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami elektroniki, a prowadzenie sklepu internetowego to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Wiele z dostępnych sprzętów przetestowaliśmy w swoich domach, dlatego jesteśmy w stanie odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania naszych Klientów. Świetnie znamy gamę naszych produktów i wiemy, jak optymalnie zaprojektować całą sieć urządzeń typu smart home. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i udzielamy porad wszystkim tym, którzy się do nas zwrócą.

Oprócz profesjonalizmu stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta oraz dostaw. Wiemy, jak ważna jest ekspresowa wysyłka towarów, dlatego wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco w każdym dniu roboczym. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące dostępnych w Kristonik produktów lub złożonego zamówienia, po prostu zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i zrobimy wszystko, byś był zadowolony  z naszych usług. Czekamy na Twoje pytania!

Profesjonalizm

Wiedza Doświadczenie Doradzimy Pomożemy

Jakość

Produkty Nowe Wysoka Jakość Dostępne

Dostawa

Wysyłki realizujemy każdego dnia roboczego.

opienie klientów
komentarze z allegro