Menu Zamknij

SONOFF 4CH R3

100,00 

Brak w magazynie

SKU: S043 Kategoria: Tagi: , , , ,

Najnowsza wersja przełącznika SONOFF 4CH R3

najnowsza wersja sterownika wifi

Sonoff 4CH R3 to 4-kanałowy przełącznik sterowany za pomocą WiFi, umożliwia niezależne sterowanie 4 odbiornikami, za pomocą aplikacji EweLink na iOS/Android.

Inteligentne harmonogramy

Użytkownicy mogą inteligentne harmonogramy czasowe, aby automatycznie włączać/wyłączać urządzenia o określonej godzinie. Timery mogą działać samodzielnie nawet wtedy, gdy sieć WiFi jest niedostępna. Aby urządzenia mogły być kontrolowane przez innych domowników, użytkownicy mogą po prostu udostępniać urządzenia innym kontom i przydzielać określone uprawnienia. Użytkownicy mogą nawet tworzyć sceny lub inteligentne sceny, aby włączyć/wyłączyć przełącznik.

sterownik inteligentnego domu wifi ewelink

Łatwy dostęp do 3 trybów działania urządzenia

Podobnie jak w przełączniku Sonoff 4CHPROR2 mamy dostęp do trybów Self-locking (umożliwia włączenie urządzeń, które pozostaną włączone dopóki nie zostaną ręcznie wyłączone), interlock (po włączeniu drugiego urządzenia, inne, wcześniej włączone zostaje automatycznie wyłączone) oraz inching (po włączeniu urządzenie zostaje wyłączone po uprzednio określonym czasie) bezpośrednio przez aplikację w telefonie.

sterownik 4 kanały wifi ewelink

Obsługa

Użytkownicy mogą zdalnie obsługiwać podłączone urządzenia przez darmową aplikację eWeLink dostępną na platformach iOS i Android. Możliwa jest także obsługa głosowa oraz współpraca z inteligentnymi asystentami, dzięki zgodności z Amazon Alexa, Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap, Google Assistant, Google Home, Google Nest, IFTTT. Dzięki podłączeniu do sieci synchronizacja statusu urządzenia odbywa się natychmiastowo, dzięki czemu aplikacja zawsze wyświetla aktualne dane.

Uniwersalna kompatybilność

Przekaźnik jest kompatybilny z wieloma urządzeniami dostępnymi na rynku. Można go używać między innymi z oświetleniem, urządzeniami RTV i AGD, wentylatorami i wieloma innymi.

Wytrzymała obudowa została wyprodukowana z wysokiej jakości ognioodpornego materiału PC, który zapewnia doskonałą ochronę w trakcie użytkowania podłączonych urządzeń.

nowa obudowa sterownika

Specyfikacja:

  • Model: 4CHR3
  • Zakres napięcia: 100-240V AC50/60Hz
  • Maksymalne obciążenie: 10 A/2200W/przewód 16A/3500W
  • Połączenie WiFi: 2.4 GHz, 802.11 b/g/n
  • Zabezpieczenia: WPA/WPA2
  • Materiał: PC V0
  • Wymiary: 145 x 90 x 34 mm
  • Temperatura pracy: -10ºC ~ 40ºC

nowość w ofercie firmy sonoff

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SONOFF 4CH R3”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 5 = 1