Menu Zamknij

SONOFF BRIDGE ZIGBEE

67,00 

Brak w magazynie

SKU: S033 Kategoria: Tagi: , , , ,

Sonoff Bridge Zigbee to urządzenie, które umożliwia połączenie z siecią WiFi, czujników i innych podobnych urządzeń komunikujących się za pomocą transmisji radiowej 433MHz. Dzięki temu, łącząc się z Internetem, mamy kontrolę nad naszym domem w dowolnym miejscu na ziemi.

sonoff zigbee

Moduł pozwala na odczytanie i skopiowanie pilota radiowego ze stałym kodem, a następnie nadawanie sygnału tego pilota. Prosty system zdarzeń umożliwia np. włączenie światła po odebraniu sygnału z czujki ruchu.

Urządzenie współpracuje z darmową aplikacją eWeLink, która jest dostępna na Android oraz iOS, oraz umożliwia sterowanie urządzeniami z poziomu Google Home i Alexa.

System timerów oraz terminarzy pozwala na sterowanie urządzeniami automatycznie i ustawienie włączania / wyłączania urządzeń o określonej porze.

Wykorzystując czujniki dymu, ruchu lub otwarcia okien, można zbudować bezprzewodowy system alarmowy, który wyśle powiadomienie na telefon, gdy tylko wykryje zagrożenie.

sonoff zigbee bridge

Protokół bezprzewodowy ZigBee przeznaczony jest do zdalnej obsługi niewielkich urządzeń, które do zasilania potrzebują niewielkiej ilości energii oraz działają nawet przy niskiej przepustowości łącza.

Protokół ZigBee został zaprojektowany z myślą o sprzętach, które przesyłają niewielką ilość danych. Zastosowanie systemu odciąża sieć WiFi i zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo. System przekazuje takie informacje jak poziom baterii urządzenia oraz jakość połączenia, co znacznie zwiększa jego użyteczność. Transmisja danych przez ZigBee jest uwierzytelniona, dzięki czemu do urządzenia nie podłączy się nikt przypadkowy. Komunikacja wewnątrz sieci działa dwustronnie, a sprzęty zasilane prądem mogą odgrywać rolę repeatera. Dzięki temu sieć możemy dowolnie rozszerzać w przestrzeni. Dodatkowo komunikacja między urządzeniami wykorzystującymi protokół ZigBee jest natychmiastowa. Stanowi to niewątpliwą zaletę przy obsłudze takich urządzeń jak wszelkiego rodzaju czujniki.

W przypadku technologii smart home protokół bezprzewodowy ZigBee umożliwia łatwe i bezpieczne korzystanie z takich urządzeń jak inteligentne gniazdka, czujniki drzwi i okien, automatyczne zasłony, czujniki ruchu czy czujniki przeciwpożarowe. Urządzeń takich możemy podlaczyc do kilkudziesięciu jednocześnie.

SPECYFIKACJA:

  • Model: Zigbee Bridge
  • Komunikacja: WiFi 802.11b/g/n, Zigbee
  • Zabezpieczenie WiFi: WPA-PSK/WPA2-PSK
  • Maksymalna ilość obsługiwanych urządzeń: 32 urządzeń / kanałów
  • Zarządzanie: Bezpłatna aplikacja eWeLink na Android/iOS
  • Kolor: Biały

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SONOFF BRIDGE ZIGBEE”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 54 = 58