Menu Zamknij

SONOFF BRIDGE

47,99 

Brak w magazynie

SKU: S007 Kategoria: Tagi: , ,

Sonoff Bridge to mostek RF 433 który potrafi konwertować większość pilotów RF 433 MHz na bezprzewodowe Wi-Fi.

sonoff mostek kristronik

Dodając bezprzewodowy mostek Sonoff Bridge do aplikacji eWeLink, można za jego pomocą obsłużyć w sumie do czterech urządzeń z interfejsem RF Bridge oraz dodatkowo do czterech 1-4 przycisków pilota bezprzewodowego RF. Co więcej po sparowaniu przycisków pilota z urządzeniami sterowanymi również przez tą samą częstotliwość, można również dodatkowo nimi kontrolować maksymalnie 16 urządzeń sterowanych za pomocą tych samych fal radiowych. Co najważniejsze wszystkie te funkcje są dostępne w aplikacji eWelink którą obsługujemy  za pośrednictwem sieci WiFi lub sieci komórkowej.

Biorąc pod uwagę jego właściwości niewątpliwie może być stosowany do większości produktów obsługujących częstotliwość 433 MHz RF sterowanych pilotem. W szczególności  takich jak: przełącznik sterowany RF, gniazdo sterowane RF, żarówka kontrolowana RF, sterowanie drzwiami RF itp.

sonoff bridge mostek kristronik

Bez wątpienia najbardziej istotne jest to, że Sonoff Bridge będzie dodatkowo działać z wieloma radiowymi czujnikami. Są to między innymi czujnik magnetyczny drzwi DW1, czujnik ruchu podczerwieni PIR2 oraz inne czujniki działające na tej samej częstotliwości. Co najważniejsze w ten sposób możemy stworzyć mini system alarmowy i umożliwić tworzenie inteligentnych scen. Dodatkowo model ten obsługuje sterowanie głosowe Amazon Alexa i Google Home.

 

sonoff mostek czujniki radiowe kristronik

Odbiornik obsługuje stałą częstotliwość 433, jak PT2260, PT2262, PT2264, EV1527 itd.
Brak obsługi uczenia się kodu zmiennego i kodu dynamicznego.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SONOFF BRIDGE”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

98 − 88 =