Menu Zamknij

eWeLink Sonoff to bezpłatna inteligentna aplikacja do domu, która może zarządzać i kontrolować ponad sto inteligentnych urządzeń.

sonoff ewelink wifi kristronik

 

eWelink jest dedykowaną aplikacją do obsługi produktów firmy Sonoff. Ponadto
w chwili obecnej jest kompatybilna z większością popularnych urządzeń automatyki domowej, takich jak na przykład Google Nest czy Amazon Echo.

sonoff aplikacja smartfone kristronik

Przede wszystkim za pomocą aplikacji eWelink Sonoff jesteśmy w stanie zdalnie sterować urządzeniami gospodarstwa domowego z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, z jednoczesnym sprawdzaniem stanu urządzenia i rejestrowania operacji.

 

Najważniejsze funkcje aplikacji to:

ewelink smartphone aplikacja kristronik

Zaplanowany czas

Użytkownicy mogą ustawić harmonogramy powtarzania lub pojedynczego pomiaru czasu, aby włączyć / wyłączyć urządzenia zgodnie z potrzebami.
Przykład. Można ustawić, że światło wyłącza się wieczorem (22.00) i codziennie rano o (7.00) włącza.

Funkcja grupowania

Umożliwia użytkownikom przypisanie wszystkich dodanych urządzeń do różnych grup, aby mogli łatwo sprawdzić i zarządzać urządzeniami.

 

Inteligentna scena

Scena inteligentna pozwala użytkownikom używać jednego urządzenia do automatycznego włączania / wyłączania jednego lub więcej urządzeń.
Przykład. Można utworzyć dwie sceny o nazwie „Powrót do domu” i „Opuść dom”. Zaraz po przyjeździe lub wyjściu z domu drzwi są otwarte / zamknięte,
światła lub inne urządzenia domowe są automatycznie włączane / wyłączane.

Kontrola udziału

Właściciele urządzeń mogą dzielić kontrolę nad własnymi urządzeniami z innymi użytkownikami eWeLink. Zaproś członków rodziny, aby wspólnie kontrolowali swój inteligentny dom!

Odliczanie

Licznik odliczający umożliwia użytkownikom włączanie / wyłączanie urządzenia w czasie odliczania. Ta funkcja obsługuje do 24 godzin odliczania czasu.
Może być szeroko stosowany do urządzeń z akumulatorem do ładowania.
Przykład. Ustawienie żeby telefon przestał się ładować po 3 godzinach odliczania.

Czas w pętli

Licznik pętli umożliwia użytkownikom włączanie / wyłączanie urządzenia w określonych odstępach czasu i uruchamianie przez określony czas.
Dzięki zegarowi z pętlą możesz uruchomić urządzenie co 30 minut i za każdym razem na 10 minut.

Zobacz produkty które obsługuje eWelink

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

87 − = 86