Menu Zamknij

SONOFF MINI

32,00 

Brak w magazynie

SKU: S006 Kategoria: Tagi: , , ,

SONOFF MINI

Sonoff MINI to inteligentny włącznik wyłącznik urządzeń elektrycznych 230V do 10A, sterowany bezprzewodowo za pomocą dedykowanej aplikacji eWelink z funkcją DIY.

sonoff mini

Podłącz dowolne urządzenie do Sonoff MINI, a za pomocą smarfona podłączonego do WiFi i aplikacji dedykowanej eWelink będziesz mogł zmieniać jego parametry.

Najbardziej godne uwagi są funkcje aplikacji eWelink która obsługuje Sonoff Basic. Przede wszystkim można zdalnie z każdego miejsca na świecie włączać i wyłączać urządzenia do niego podłączone. Jeszcze więcej dają dodatkowe funkcje takie jak scenariusze, timery czasowe, odliczanie oraz pętle.

sonoff mini

eWelink jest prostą aplikacją na smartfony która komunikuje się z urządzeniami przez dedykowaną chmurę dlatego bardzo łatwo dodasz nowe urządzenia do aplikacji.

Za pomocą aplikacji eWelink możemy zdalnie sterować urządzeniami gospodarstwa domowego z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, z jednoczesnym sprawdzaniem stanu urządzenia i rejestrowania operacji.

Funkcje urządzenia i aplikacji eWelink:

Zaplanowany czas

Użytkownicy mogą ustawić harmonogramy powtarzania lub pojedynczego pomiaru czasu, aby włączyć / wyłączyć urządzenia zgodnie z potrzebami.

Dlatego można ustawić, żeby światło wyłączało się wieczorem (22.00) i codziennie rano o (7.00) włączało.

Funkcja grupowania

Umożliwia użytkownikom przypisanie wszystkich dodanych urządzeń do różnych grup, aby mogli łatwo sprawdzić i zarządzać urządzeniami.

Inteligentna scena

Scena inteligentna pozwala użytkownikom używać jednego urządzenia do automatycznego włączania / wyłączania jednego lub więcej urządzeń.

W związku z tym można utworzyć dwie sceny o nazwie „Powrót do domu” i „Opuść dom”. Dlatego araz po przyjeździe lub wyjściu z domu drzwi są otwarte / zamknięte,

światła lub inne urządzenia domowe są automatycznie włączane / wyłączane.

Kontrola udziału

Właściciele urządzeń mogą dzielić kontrolę nad własnymi urządzeniami z innymi użytkownikami eWeLink. Dlatego można zaprosić członków rodziny, aby wspólnie kontrolowali swój inteligentny dom!

Odliczanie

Licznik odliczający umożliwia użytkownikom włączanie / wyłączanie urządzenia w czasie odliczania. Ta funkcja obsługuje do 24 godzin odliczania czasu.

W związku z tym jest szeroko stosowana do urządzeń z akumulatorem do ładowania.

Przykład. Ustawienie żeby telefon przestał się ładować po 3 godzinach odliczania.

Czas w pętli

Licznik pętli umożliwia użytkownikom włączanie / wyłączanie urządzenia w określonych odstępach czasu i uruchamianie przez określony czas.

Dlatego dzięki zegarowi z pętlą możesz uruchomić urządzenie co 30 minut i za każdym razem na 10 minut.

sonoff mini div

SPECYFIKACJA:

Zakres napięcia: 100-240V AC (50/60Hz)

Maksymalny prąd: 10A

Wymiary: 42.6X42.6X20mm

Kolor: biały

Standard WiFi: IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz

Częstotliwość: 2.4 Ghz

Tworzywo: PC V0

sonoff mini

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SONOFF MINI”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + = 22