Menu Zamknij

SONOFF TH16 DS18B20

62,50 

Brak w magazynie

SONOFF TH16 DS18B20 to uniwersalny przełącznik WiFi z wodoodpornym czujnikiem temperatury.

przełącznik wifi z czujnikiem temperatury

Do najważniejszych zalet Sonoff TH16 DS18b20 należy możliwość zdalnego sterowania czy ustawienie schematu pracy w ciągu dnia lub w oparciu o zmieniające się warunki np. w pomieszczeniu.

Przełącznikiem sterujemy za pomocą aplikacji eWeLink dostępnej dla systemów IOS i Android. Aplikacja pozwala na sprawdzanie danych przesyłanych przez urządzenie w czasie rzeczywistym wprost na ekran naszego smartfona. Dzięki temu możemy na bieżąco śledzić, co dzieje się w danym pomieszczeniu w naszym domu, biurze czy w innym miejscu gdzie zostanie on zainstalowany i dostosować pracę urządzeń podłączonych do przełącznika TH16. Współpracuje on z oprogramowaniem Amazon Ech, Google Home, natomiast po zmianie oprogramowania również system SUPLA

inteligentny czujnik temperatury

Sonda wykorzystuje oryginalny układ czujnika temperatury DS18B20.

Czujnik jest wodoodporny, odporny na wilgoć i rdzewienie, dzięki wysokiej jakości tubie ze stali nierdzewnej.

Brak innych komponentów, unikalny interfejs pojedynczej magistrali.

Obudowa ze stali nierdzewnej 6 * 50 mm i długość przewodu 100 cm. Należy pamiętać, że czujnik temperatury nie wymaga żadnych zewnętrznych komponentów i ma pojedynczy interfejs magistrali. Wysokiej jakości obudowa ze stali nierdzewnej odporna na wilgoć zapobiega rdzewieniu.

Czujnik dedykowany do urządzenia Sonoff TH10 oraz TH16.

Urządzenie może realizować plan, jaki został mu wprowadzony dla na przykład danej temperatury i uruchamiać wskazane urządzenia, które wcześniej zostały z nim połączone. Dzięki temu będziemy mogli na przykład utrzymywać wyznaczoną temperaturę w pomieszczeniach będąc poza nimi. Wersja TH16 w odróżnieniu do wersji TH10 może obsługiwać do aż 15A.

urządzenia agd sterowane przez wifi

SPECYFIKACJA:

Model TH16 + DS18B20
Napięcie wejściowe: 90~250V AC
Prąd maksymalny – 15A, 3500W
Połączenie – WiFi 11 b/g/n
Materiał – ABS
Wymiary – 114 mm x 51 mm x 32 mm

Czujnik należy podłączyć przed włączeniem zasilania. Nie zaleca się podłączania ani odłączania czujnika w stanie włączenia zasilania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SONOFF TH16 DS18B20”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

25 − 22 =