Menu Zamknij

SONOFF TH16 Si7021

66,00 

 

 

Brak w magazynie

SKU: S036 Kategorie: , Tagi: , , , ,

Sonoff TH16 Si7021 to bezprzewodowy przełącznik monitorowania temperatury i wilgotności, który w połączeniu z czujnikiem może zdalnie monitorować i ustawiać zakres temperatury i wilgotności.

Aby włączać i wyłączać urządzenia musimy użyć dedykowanej aplikacji eWelink . Urządzenie przede wszystkim monitoruje temperaturę oraz wilgotność. Obsługuje maksymalne zasilanie do 16A.

Sonoff TH16 obsługuje wstępne ustawianie zakresu temperatury lub wilgotności. Gdy temperatura lub wilgotność otoczenia mieści się w zakresie, automatycznie włącza się lub wyłącza podłączone urządzenia.

Sonoff TH16 obsługuje dwa rodzaje czujników monitorów temperatury i czujników wilgotności, wymienionych poniżej:

  • AM2301 (wilgotność oraz temperatura)
  • Si7021 (wilgotność oraz temperatura)
  • DS18B20 (tylko temperatura)

CZUJNIK Si7021 OFEROWANY NA TEJ AUKCJI MONITORUJE TEMPERATURĘ ORAZ WILGOTNOŚĆ!

sonoff TH16 AM2301 kristronik

Czujnik należy podłączyć przed włączeniem zasilania. Nie zaleca się podłączania ani odłączania czujnika w stanie włączenia zasilania. Czujnik Si7021 nie jest wodoodporny, mierzy temperaturę i wilgotność.

Dzięki najnowszej aplikacji eWeLink użytkownicy mogą utworzyć serię prostych instrukcji warunkowych (scenariusz), aby uruchamiać lub wyłączać inne inteligentne urządzenia. Oznacza to, że użytkownicy mogą korzystać z Sonoff TH16 z czujnikami Si7021, AM2301, DS18B20 lub DHT11 w celu zbierania danych temperatury oraz wilgotności, które z kolei mogą być wykorzystane jako warunek wyzwalania lub wyłączania innych urządzeń. Szczególnie polecane to:  Sonoff Basic, Sonoff RF, Sonoff SV,  Sonoff S20. Ponadto Sonoff TH16 doskonale współpracuje z wentylatorem elektrycznym, klimatyzatorem, nawilżaczem, inteligentnym zbiornikiem na ryby, systemem nawadniania i wieloma innymi.

 

Zobacz wszystkie funkcje aplikacji eWelink