Menu Zamknij

WŁĄCZNIK ZIGBEE

80,00 90,00 

Wyczyść

Dotykowy włącznik zigbee z funkcją zdalnego sterowania za pomocą sieci ZIGBEE i aplikacji TUYA lub SMART LIFE.

wysokiej jakości włącznik dotykowy włącznik wysoka jakość kontakt

Włącznik zigbee

Oferowany włącznik światła zigbee to urządzenie proste i stylowe. Elegancki panel przedni wykonany z hartowanego szkła o grubości 4mm dzięki czemu jest bardzo trwały.

Przede wszystkim jest odporny na zarysowania oraz odbarwienia jak również wodoodporny, dzięki czemu nie przeszkadzają mu mokre palce oraz jest łatwy w czyszczeniu.

Dodatkowo jest ognioodporny co zwiększa bezpieczeństwo.

Przycisk panelu przedniego świeci się delikatnie w kolorze niebieskim co pozwala łatwo odnaleźć włącznik w ciemnościach. Dioda przycisku pali się cały czas. Gdy światło jest włączone bardziej, a gdy światło jest wyłączone świeci się delikatnie, żeby nie przeszkadzało na przykład podczas snu.

Produkt wysokiej jakości, renomowanej firmy BSEED. Panel przedni cały w kolorze białym. Metalowa ramka łączy wszystkie elementy w całość co potwierdza jakość wykorzystanych elementów konstrukcji włącznika.

protokół transmisji danych

Włącznik zigbee

Protokół bezprzewodowy ZigBee przeznaczony jest do zdalnej obsługi niewielkich urządzeń, które do zasilania potrzebują niewielkiej ilości energii oraz działają nawet przy niskiej przepustowości łącza.

Protokół ZigBee został zaprojektowany z myślą o sprzętach, które przesyłają niewielką ilość danych. Zastosowanie systemu odciąża sieć WiFi i zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo. System przekazuje takie informacje jak poziom baterii urządzenia oraz jakość połączenia, co znacznie zwiększa jego użyteczność. Transmisja danych przez ZigBee jest uwierzytelniona, dzięki czemu do urządzenia nie podłączy się nikt przypadkowy. Komunikacja wewnątrz sieci działa dwustronnie, a sprzęty zasilane prądem mogą odgrywać rolę repeatera. Dzięki temu sieć możemy dowolnie rozszerzać w przestrzeni. Dodatkowo komunikacja między urządzeniami wykorzystującymi protokół ZigBee jest natychmiastowa. Stanowi to niewątpliwą zaletę przy obsłudze takich urządzeń jak wszelkiego rodzaju czujniki.

W przypadku technologii smart home protokół bezprzewodowy ZigBee umożliwia łatwe i bezpieczne korzystanie z takich urządzeń jak inteligentne gniazdka, czujniki drzwi i okien, automatyczne zasłony, czujniki ruchu czy czujniki przeciwpożarowe. Urządzeń takich możemy podlaczyc do kilkudziesięciu jednocześnie.

aplikacja

SMART LIFE oraz TUYA to bezpłatna inteligentna aplikacja na smartfony, która może zarządzać i kontrolować ponad sto inteligentnych urządzeń.

Obecnie jest kompatybilny z większością popularnych urządzeń automatyki domowej, takich jak Google Assistant czy Amazon Alexa oraz IFTTT.

Montaż włącznika

Należy zachować kolejność montażu, aby uniknąć problemu z dotykiem włącznika.

1. Należy zdjąć panel przedni włącznika

2. Podłączamy odpowiednie przewody

3. Dokręcamy ramkę włącznika do puszki elektrycznej

4. Zakładamy panel przedni włącznika

5. Podłączamy zasilanie

6. Czekamy około 2min, w tym czasie włącznik kalibruje dotyk

Włącznik jest gotowy do użytku

Włącznik nie potrzebuje przewodu neutralnego. Podłączenie jak zwykły włącznik.

 

Specyfikacja:

  • Typ – ZIGBEE
  • Standard: EU
  • Napięcie zasilania: 100-240V AC
  • Maksymalna moc obciążenia: 1000W/na kanał – 2000W łącznie
  • Materiał z którego wykonany jest przełącznik: ABS / hartowane szkło
  • Wymiary panelu przedniego:86mm*86mm*9mm
  • Montaż za pomocą śrub do standardowej puszki elektrycznej 60mm
  • Standard ZIGBEE – 3.0
  • Aplikacja: TUYA, Smart Life
  • Urządzenie posiada badania zgodności: CE, ROHS.

biały podwójny dotykowy włącznik podwójny szklany włącznik podwójny dotykowy włącznik światła

KOLOR

BIAŁE 1K, CZARNE 1K, ZŁOTE 1K, SZARE 1K, BIAŁE 2K, CZARNE 2K, ZŁOTE 2K, SZARE 2K, BIAŁE 3K, CZARNE 3K, ZŁOTE 3K, SZARE 3K

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WŁĄCZNIK ZIGBEE”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

43 + = 47